درآ د تض ینی از اینترنت, درآ د از اینترنت
no-img
درامد تضمینی از اینترنت

کسب درآمد اینترنتی به دلار - درامد تضمینی از اینترنت ادرس سایت


درامد تضمینی از اینترنت
adsads

ادامه مطلب

کسب درآمد اینترنتی به دلار
zip
فوریه 16, 2020

کسب درآمد اینترنتی به دلار


کسب درآمد اینترنتی به دلار

با نام ویاد خدا وسلام خدمت تمام دوستان عزیز

آیا اطلاع داری که روش های جدیدی برای کسب درآمد از اینترنت بوجود اومده و شما از اون بی خبری؟

اطلاع داری که میتونی روزانه با ۱ تا ۲ ساعت وقت گذاشتن در اینترنت ۵۰دلار تا چند صددلار هم در بیاری؟

نگران نباش! میدونم که الان نمی دونی چیکار کنی ، ما به همین خاطر اینجا هستیم تا بهت کمک کنیم!

چه احساسی داری اگه در عرض یکسال صاحب اتومبیل و خونه بشی؟! با روش کسب درآمد اینترنتی به دلار

همراه با تضمین بازگشت وجه در صورت عدم نتیجه

نتیجه تصویری برای تضمین بازگشت وجه در صورت عدم نتیجه

خرید پکیج با۳۰درصد تخفیف!
توجه توجه توجه :درآمد شما به دلار میباشد واین کار با بورس در ارتباط میباشد واز صفر تا ۱۰۰روش کار برای شما توضیح داده شده وخیلی راحت پولتون رو در عرض ۵دقیقه به ریال تبدیل میکنید از طریق اینترنت
وهیچ نیازی به مدرک خاصی ندار وفقط داشتن اینترنت کافیه

درآمد روزانه تا ۲۰۰دلار ! کاملا واقعی

اگر نگاهی از بالا به شرایط اقتصادی کشور بیاندازیم اوضاع بدی را شاهد خواهیم بود. بیکاری و گرانی بیداد می کند و هر روز قیمت اجناس گرانتر شده و کارخانجات و اداره جات نیروهای خود را کاهش می دهند.
در این اوضاع نابسامان باید فکری برای درآمدمان بکنیم چرا که شاید ما نیز روزی جزو قربانیان این اوضاع بد اقتصادی شویم. اما در این اوضاع بد اقتصادی کسانی هستند که به دنبال درآمد عالی هستند. سوال اینجاست که این درآمد و کار پر سود را چطور می توان پیدا کرد؟

در علم کار آفرینی، اشخاص از لحاظ شغلی به چند دسته تقسیم می شوند:کارگری، کارمندی،کارآفرینی و سرمایه داری. بهترین نوع شغل ها سرمایه داری است که راه رسیدن به آن گذشتن از کارآفرینی ست. برای اینکه بتوانید کارآفرین شوید باید ایده ای در ذهن داشته باشید و آن را پرورش داده و شروع به کار نمایید.

نتیجه تصویری برای کسب درامد اینترنتی حلال

اما کارمندی یکی از نامطلوب ترین روش هایکسب درآمداست و به هیچ عنوان ایده آل نیست. به ازای روزها و ساعاتی که شما مشغول به کار هستید فقط پول دریافت می کنید و اگر روزی بخاطر مشکلی سرکار نروید حقوق شما داده نمی شود اما در کارآفرینی، ایده شما پولساز خواهد بود حتی اگر خواب باشید!

کسب درآمد اینترنتی به دلار

با این حال عده زیادی هستند که برای رسیدن به پست های کارمندی در اداره جات سال ها تحصیل می کنند،
شب های زیادی را بیدار می مانند و دور از خانواده در شهرهای دورافتاده مشغول به تحصیل می شوند تا در رشته ای تخصص پیدا کنند و بتوانند کارمند یک وزارت یا اداره شوند. آن هم در این اوضاع بیکاری که تعداد فارغ التحصیلان هر روز بیشتر شده و رقابت بر سر شغل های کارمندی و غیر کارمندی بیشتر و بیشتر می شود.
عده دیگری هم که درس نمی خوانند و وارد بازار کار می شوند و چون دانش کارآفرینی و پرورش ایده و خلاقیت ندارند نمی توانند به خوبی در زمینه کاری موفق شوند. باید بگویم که اوضاع خوبی ندارید اگر یکی از این دو شرایط را داشته باشید…

اما در همین کشور ما هستند کسانی که با تلاش و کارآفرینی و باور خود توانسته اند بهترین درآمدها را از آن خود نمایند. کسانی مثل سازندگان کافه برنامه بازار اندروید، دیوار، شیپور، اسنپ، بازی های موبایلی پرطرفدار، دیجی کالا، بامیلو، اوستاکار، تپسی و هزاران نمونه دیگر که با کار اینترنتیتوانسته اند با یک برنامه ریزی هدفمند، روزانه میلیونها تومان را نصیب خود نمایند.
به جرات می توان گفت عده ای از آنها بالای ۲۰۰ میلیون تومان در روز درآمد کسب می نمایند. اگر ما نیز بتوانیم یک برنامه ریزی کوچک و هدفمندی در این راستا داشته باشیم شاید بتوانیم در این بازار پر سود اینترنتی، نه به اندازه شرکت های بزرگ بلکه به اندازه خودمان سهم مان را داشته باشیم و درآمد خوبی کسب نماییم.

آموزش درآمد میلیونی

اما باید یک نکته و راهکار خیلی مهم را برای شما بگوییم. اگر دقت کرده باشید مثال هایی که زدیم همگی در حوزه اینترنت هستند! اینترنتی که شاید بعضی از افراد فقط از آن برای درج استوری در اینستاگرام و خواندن و نوشتن پیام در تلگرام و کارهای دسته پایین استفاده کنند.

در همین ایران عده بسیار زیادی هستند که در حال کسب درآمد اینترنتی به دلار هستند
خود بنده تا همین چند سال پیش استفاده درستی از اینترنت نداشتم و مدام مشغول بازی های اینترنتی و یا چت در گروه های بزرگ تلگرام بودم. اما زمانی رسید که واقعا به پول نیاز داشتم… پولی نداشتم که موبایل خود را شارژ کنم. کمی با خودم فکر کردم که من که این همه درس خواندم چرا نتوانستم وارد شغلی شوم و در حرفه خود موفق شوم؟؟

چرا تا الان بی تفاوت هستم و به دنبال یک کسب و کار خوب نیستم؟؟ چرا باید سربار پدر و مادرم باشم همیشه؟؟ چرا به آرزوهایم فکر نکنم ؟؟ چرا از وقتم و از توانایی ام در اینترنت استفاده نکنم؟؟چرا شروع به کسب درآمد اینترنتی به دلار نکنیم؟
برای همین تصمیم گرفتم به دنبال راه های کسب درآمد از اینترنت شوم. با پول قرضپکیج های کسب درآمد اینترنتیزیادی را خریداری کردم و دوره های رایگان را در سایت های متعدد دیدم و در کارگاه های کارآفرینی شرکت کردم. در کنار این کارها خودم نیز دست به کار شدم و شروع به آزمون کسب و کارهای اینترنتی کردم و وارد شاخه های زیادی شدم.

درآمد اینترنتی در منزل

نمیخواهم داستان دروغ برای شما تعریف کنم و مانند سایت های فیک حرف های عجیب و غریب بزنم. سایت های زیادی هستند که “بسته کسب درآمد اینترنتی” را بدنام کرده اند متاسفانه… چون هیچ چیز برای عرضه ندارند جز چند فایل متنی بی استفاده.

روشی که می خواهیم در این پکیج کسب درآمد اینترنتی به دلاربرای شما معرفی نماییم درآمدی تا بیشتر از ۲۰۰دلارروزانه در آن وجود دارد که با تلاش کردن و وقت گذاشتن، بیشتر از این مقدار خواهد شد. زمانیکه برای این کار در روز اختصاص می دهید بین ۱ تا ۲ ساعت در روز خواهد بود و بقیه اوقات را می توانید در کنار خانواده مشغول به تفریح و سرگرمی باشید. بعد از اینکه کار خود را راه اندازی کردید حتی در زمانهای تفریح و استراحتتان هم می توانیدکسب درآمدکنید! روشی که معرفی می نماییم حاصل تجربه چند ساله و آزمون و خطاهای بسیار ماست تا به این روش فوق العاده رسیده ایم.

باید قدرت جادویی اینترنت را باور داشته باشید تا بتوانید این مسئله را هضم کنید که می توان درآمد های بسیار زیادی از این روش معرفی شده (کار اینترنتی در منزل) کسب کرد. شما هم که در حال خواندن این مطلب هستید می توانید این پیشنهاد استثنایی ما را قبول کنید و از همین امروز به محض دریافت این آموزش شروع بهکسب درآمد میلیونیخود بکنید. می توانید هم این پیشنهاد ما را ندیده بگیرید و به شغل و زندگی کارمندی خود برگردید و تا آخر عمر در آن وضعیت بمانید. بعد ها شاید با خود فکر کنید که شاید این پیشنهاد ابزار نجات شما بوده و شما آن را قبول نکرده اید.

مزیت های کسب درامد اینرنتی به دلار

 • درآمدی تا بیشتر از ۵۰دلار در روز برای اوایل کار
 • شغلی با آینده درخشان و با وقت آزاد زیاد برای سرگرمی و تفریح
 • این کار بازاریابی شبکه ای حضوری و برنامه های موبایلی مانند رسنو و ۷۰۳۰ و…. نیست
 • این کار همکاری در فروش برای فروشگاه ها نیست
 • این کار تولید محتوا یا ترجمه نیست
 • این کار با زیرمجموعه گیری ارتباطی ندارد
 • این کار راه اندازی کانال تلگرام و فروش در آن نیست!
 • خاطرتان جمع باشد که اگر تلاش داشته باشید و کمی علاقه، این کار حتما جواب می دهد!
 • این روشکسب درآمداز دیدن تبلیغات و تبلیغات کلیکی نیست!
 • درامدتان به دلار میباشد که توی اموزشها روش تبدیل ان به ریال توضیح داده شده است
 • این کار شرط بندی مسابقات فوتبال نیست!
 • این کار ربطی به باینری آپشن ندارد
 • این کار فروش و بازاریابی ممبر و فالوور نیست!
 • این کار تکرار یک سری اصول و دانش ساده است که باید هر روز آنها را تکرار کنید و کسب درآمد کنید!
 • این کار علاقه شما را به زندگی بیشتر خواهد کرد و امید را دل تان زنده خواهد کرد!

  ویک راهنمایی این کار با بورس در ارتباط میباشد ونیاز به هیچ مدرکی ندارد وحتی برای یک فرد ۱۰ساله نیز جوابگو میباشد

  در ضمن به صورت ۲۴ساعته ازطریق تلگرام توسط ادمین های ما پشتیبانی میشید به صورت داعمی
درآمد اینترنتی مطمئن
نتیجه تصویری برای کسب درامدبه دلارهمه ما دوست داریم با یک روشکسب درآمد مطمئندر کمترین زمان درآمدی هنگفت و میلیونی داشته باشیم. درآمدی که در این اوضاع نابسامان اقتصادی کشور، ما را از قید و بندهای یک کار کارمندی، با ساعت های طولانی و خسته کننده آزاد کند. در این محصول قصد داریم پکیج کسب درآمد اینترنتی به دلاررا به شما معرفی نماییم.

این روزها عده بسیاری از نداشتن وقت برای رسیدگی به کارهای متفرقه شان گله می کنند، از نداشتن تفریح گرفته تا نداشتن گشت و گذار و نرسیدن به خانواده و آشنایان. عده دیگری از یکنواختی کار خود گله می کنند و از کار تکراری شان گله می کنند. بعضی ها هم دوست دارند مدیر خود باشند و هر وقت از روز که مایل بودند شروع به کار کنند.

نتیجه تصویری برای پرداخت انلاین و دریافت فایل

روش هایکسب درآمد اینترنتی می تواند راهکار خوبی برای شروع یک کسب و کار مستقل و میلیونی باشند اما نه هرکسب و کار اینترنتی. کسب و کاری که اکنون می خواهیم به شما معرفی کنیم پتانسیل بسیار زیادی دارد که عده کمی در حال اجرای آن هستند.

کسب و کاری که گنجایش بسیار زیادی از لحاظ کسب درآمد دارد و میزان سود و درآمد در آن به میزان پشتکار، تمرین و استعداد شما بستگی دارد. شاید بلوف نباشد اگر بگوییم این کار تا روزی ۱۰۰۰دلارهم گنجایش دارد!

با این روش استثنایی کافیه شما دستورالعمل های ما را دنبال کنید و با کمی نبوغ حداقل روزی۵۰دلارکسب درآمد کنید. بله روزی۵۰ دلار! تصمیم با خودتان هست، می توانید همین الان این صفحه را ببندید و به بقیه کارهایتان بپردازید و می توانید تا آخر این توضیحات همراه ما باشید و با تهیه پکیج کسب درآمد اینترنتی و یادگیری مطالب ماکسب درآمد اینترنتی میلیونیخودتان را آغاز کنید.


سوالات متداول پکیج درآمد میلیونی

محسن: آیا با این روش می توان از همین امروز کسب درآمد کنیم؟

نه ولی یک مدت ۳۰تا ۴۰روزه رو باید برای گذراندن اموزشها وتمرین وپشتیبانی توسط مابگذرونید وبعد از اون به امید خدا درامدتون شروع میشه

رضا: من به این روش شک دارم، آخه نمیشه توی یک روز درآمد میلیونی یا حتی ۵۰دلاراز اینترنت داشت، اگر این طور بود که خیلی ها سرکارشون نمی رفتن و مشغول کار شما می شدن. این آموزش کسب درآمد از اینترنت به چه صورت است؟ لطفا به ایمیلم پاسخ بدید ممنونم

دوست محترم، طبیعی است که شما در وهله اول دچار شک و تردید شوید، اما این روش یک روش فوق العاده ایست که عده بسیاری از وجود آن بی اطلاعند و یا اگر اطلاع دارند نمی دانند که از چه طریقی باید اقدام کنند و آن را به طرز صحیح و کارآمد انجام دهند تا برایشان سود فراوان داشته باشد. واینکه پشتیبانی که توسط ما صورت میگیرد(توسط دو ادمین در تلگرام به صورت ۲ساعته) خیلی خیلی کارامد ومهم است

ناهید: من قبلا چند دفعه پکیج کسب درآمد از اینترنت خریداری کرده ام. می ترسم که این محصول نیز مانند آنها بی فایده باشد.

واقعا به شما حق می دهم زیرا عده زیادی در حال حاضر در سایت های خود با تبلیغات پوچ درصدد فروش محصولات بی ارزش هستند و وجود آنها باعث شده تا کسانی که به خوبی کار می کنند نیز از وجود آنها ضربه بخورند و دیگران به آنها اعتماد نکنند. بنده نیز قبل از ورود به این عرصه بسته های متفاوتی از کسب درآمد را خریداری نمودم که متاسفانه هیچ کدام جوابگوی نیاز بنده نبودند.
درضمن این پکیج دارای تضمین بازگشت وجه میباشد که در هیچ سایت یا شرکتی همچنین تضمینی پیدا نخواهید کرد

به صورتی که اگر بعد اینکه اموزشهارو کامل یادگرفتین وتوسط تیم ما تایید شدین برای شروع درامدزایی وشروع کردین ولی به هیچ درامدی نرسیدین ما وجه پرداختی شما رو پس خواهیم داد

نتیجه تصویری برای تضمین بازگشت وجه در صورت عدم نتیجه
اثبات درامد  کاراموزهای ما(تعداد بیشتر در کانال تلگرام به آدرس:daramadtazminiir@)
با آرزوی موفقیت و فراهم نمودن یک زندگی رضایت مندانه برای خود و خانواده تان…خرید پکیج با ۳۰ درصد تخفیف!همراه با پشتیبانی ۲۴ساعته در تلگرام توسط دو ادمین با تجربه

بعد از خرید ایدی ادمین ها برای شما ظاهر خواهد شد


درگاه مطمعن بوده ومیتوانید از صحت ان اطلاع پیدا کنید

درآمد اینترنتی مطمئنبرای پرداخت وجه روی تصویر زیر کلیک کنید


خرید با کلیه کارت های بانکی درآمد 724


درباره نویسنده

admin 17 نوشته در درامد تضمینی از اینترنت دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


59 پاسخ به “کسب درآمد اینترنتی به دلار”

 1. محمدرضا شاهرودی گفت:

  با سلام

  بنده آموزشهای شمارو دیروز خریداری کردم راستش اصلا فکر نمیکردم که اینقدر جامع باشن واینقدر جذاب هنوز کامل واموزشهارو ندیدم ولی چند قسمت اول رو به توصیه یکی از ادمینای واقعا کاردرستتون دیدم وتمرینش رو انجام دادم علاقه مند شدم به این کار وتاحالا جایی راجب این کار چیزی نشنیده بودم
  بحث رو طولانی نکنم مرسی بابت اموزشهای خوبتون وادمین های واقعا واقعا زحمت کشتون بنده از همینجا دست همه دست اندرکاران این سایت رو میبوسم،بابت ایجاد اشتغال برای ما جوانان

  کوچیک همه شما محمد رضا شاهرودی

  • admin گفت:

   سلام وعرض ادب خدمت شما

   نظر لطف شماست دوست عزیز.وظیفه ما رساندن هموطنانمون به یک مقطع سوددهی هست که بتونن تداوم بدن ودرامدشون رو بیشتر کنن

   انشالله که بتونیم همینطور ادامه بدیم وخدمات بیشتری دراینده به مشتری هامون ارایه بدیم

   ارادتمند شما

 2. ناشناس گفت:

  آموزشها عالی بودن ودارم استفاده میکنم
  پشتیبانیتون خیلی عالیه خدایی
  ممنون میشم نظرم توی سایت تایید کنید

  دوستان هرکس میخاد شروع کنه وپول در بیاره صددرصد توصیه میکنم این پک اموزشی جامع رو خریداری کنه توی این پک انواع روش درامد زایی گفته نشده،بلکه یک روش گفته شده ک نزدیک ۲۰ساعت آموزش هست از صفرتا صد کار .وخیلی راحت من دارم کار میکنم البته هنوز در حال تمرینم چون تازه اموزشهارو خریدم

  تضمین بازگشت وجه ۱۰۰درصد هم ک داره به نظرم ارزش یک بار امتحان کردنو داره قصد تبلیغ ندارم شایدم ادمین نظرم تایید نکنه ولی من ۵ساله توی نت دارم جستجو میکنم وپک میخرم ولی تاحالا ب درامدی نرسیدم در ضمن هیچ کدوم همچنین تضمین بازگشت وجهی ک تیم درامد تضمینی دادن رو ندادن واینکه این اموزشها قیمتشون مناسبه
  من اگر خدا خواست وموفق شدم همینجا اعلام میکنم
  با تشکر از تیم زحمت کش درآمد تضمینی

  • admin گفت:

   سلام وخسته نباشید

   مرسی بابت نظر شما
   ایشالله ک بتونیم همه عزیزان علاقه مند رو به سود برسانیم

 3. مهدیه گفت:

  سلام وخسته نباشید

  آیا واقعا میشه با این آموزشها به درامد دلاری رسید،؟

  • admin گفت:

   سلام عرض شد خدمت شما

   بله چرا نشه تضمین بازگشت وجه رو برای همین مواقع گذاشتیم
   اصلا نگران نباشید شما اگر به نتیجه هم نرسید که احتمالش خیلی کم هست با اموزشهای جامع ما وپشتیبانی تخصصی ما.ما کل پول پرداختی شمارو پس میدیم پس شما هیچ ضرری نکردین

   با تشکر

 4. محسن واحدی گفت:

  سلام بر همه دوستان اقا به نظرم تیم درامد تضمینی از اینترنت کارش درسته
  میخایید اموزشهارو بخرید تا قیمتشون مناسبه من امروز به درامد رسیدم البته با روش های قبلیشون
  سند درامد امروزم ک معادل ۱۵۰دلار هست هم میتونم براتون ارسال کنم
  ایدی تلگرامم
  ممنون میشم اساتید ایدیم رو قرار بدن البته اگر مقدور هست

  • admin گفت:

   با سلام خدمت اقای واحدی عزیز.به سلامتی ومبارکتون باشه . خوشحالیم به ما اعتماد کردین وبه درامد رسدین میتونید تا اخر عمر با درامدتون راحت زندگی کنید

   متاسفانه امکان درج ایدی تلگرام در سایت امکان پذیر نیست شرزمنده. لظفا برای ادمین های ما درتلگرام ارسال کنید تا برای دوستان علاقه مند ارسال کنن

 5. محسن واحدی گفت:

  چشم ارسال میکنم برای ادمین ها

  مرسی

 6. Fatahi گفت:

  سلام وقت به خیر
  ادمین جان یه سوال داشتم پشتیبانی توی تلگرام صورت میگیره؟

  • admin گفت:

   سلام عرض شد
   بله از طریق تلگرام توسط ۲نفر از باتجربه ترین ادمین های ما اگر به تلگرام دسترسی نداشته باشید از طریق واتساپ هم پشتیبانی انجام میشه برای شما عزیزان به صورت ۲۴ساعته

 7. Nili.f گفت:

  Ali aliiiii

  Faghat hamin,amozesha alii hast
  Man ke khayli razi am khodaro shokr

  Mersi az admin va baghiye asatid

 8. ناشناس گفت:

  سلام،من کاملا رضایت دارم از اموزشها،خوشحالم ک کاراموز شما شدم وانشالله که با تیم شما بتونم به رویاهام دست پیدا کنم

  • admin گفت:

   سلام
   مرسی نظر لطف شماست
   همچنین ما هم خوشحالیم با دوستان عزیزی مثل شما کار میکنیم
   به امید موفقیت روزافزون شما

 9. رحمت گفت:

  سلام ،این پکیج صفر تا صد کاررو توضیح داده درسته؟
  یعنی برای افراد مبتدی هم مناسب هست؟

  • admin گفت:

   سلام ودرود

   بله ازصفر تا صد کار توضیح داده شده وهرمشکلی داشتید از طریق پشتیبان های ما در تلگرام وواتساپ کمک میگیرید

   وبرای تمام عموم مناسب هست

 10. م.ه.د.ی گفت:

  کامل وجامع مثل همیشه

 11. رضا گفت:

  سلام ایا بعد از چندروز به درامد میرسیم ؟

  • admin گفت:

   سلام دوست عزیز بستگی به شرایط داره ولی خب به صورت تقریبی بین ۴۵روز تا دوماه
   شایدم خیلی زودتر

 12. بیرانوند گفت:

  سلام
  من کاراموز شما هستم وخدارو هزار مرتبه سپاس میگم ک به سایت شما اشنا شدم
  ادعا ندارم که به درامد رسیدم نه،چون تتزه شروع کردم ولی خب خیلی راضی ام وخیلی خوب دارم کار میکنم وبه نظرم خیلی رود به سود میرسم با کمک شما

  ممنون از تمام دوستان دست اندکار واساتید عزیز

  • admin گفت:

   سلام.خداروشکر که راضی هستین
   ما هم سعی میکنیم که پشتیبانی رو به نحو احسنت انجام بدیم تا شما به امید خدا به سوددهی مستمر برسید

 13. محسن مستانه گفت:

  سلام عرض شد آیامیشه بعد از یک مدت مثلا دوسال درامدمون رو به روزی ۱۰۰۰دلار افزایش داد؟
  من خیلی علاقه دارم که درامد دلاری داشته باشم ومهم تر اینه راحت توی چنددقیقه تبدیلش کنم به ریال وبه راحتی وارد حساب بانکیم بشه

  • admin گفت:

   سلام قربان

   بله کار سختی نیست اگر شما در این کار حرفه ای بشید میتونید سودهای خیلی خوبی کسب کنید که واقعا شاید دور از تصور باشن

   برای برداشت هم کلا ۵دقیقه طول میکشه ودرعرض چنددقیقه میتونید به ریال تبدیل کنید همه اینها توی اموزشها توضیح داده شده

   با تشکر

 14. محسن محمدی گفت:

  سلام عرض شد
  بنده کاراموز شما هستم وتقریبا یکماهی هست که پک شمارو تهیه کردم با جرئت میگم بهترین اموزشهایی که توی عمرم خریده بودم پک منحصر به فرد شما بوده
  بهترین پشتیبانی صورت گرفته شده توسط تیم شما بوده وهست
  این نوع روش درامدزایی واقعا که خیلی پولساز هست والبته نایاب
  تاحالا جایی راجب این روش که الان داریم کار میکنیم چیزی نشنیده بودم

  خیلی خیلی راضی ام واول امیدم به خدا وبعد امیدم به استاد رهنما واستاد اناری هست
  وهمچنین بچهای پشتیبانی مثل اقا میلاد واقا میثم که واقعا دارن زحمت میکشن و۲۴ساعته مارو با جون ودل پشتیبانی میکنن

  وهمچنین همه زحمت کشای تیم درامد تضمیتی
  امیدوارم که این روند اموزش به همین صورت تداوم پیدا کنه تا ما جامعه ایرانی بتونیم به یک درامد مستمر ودلاری دست پیدا کنیم

  به امید موفقیت من وهمه بچهای کاراموز

  • admin گفت:

   سلام محسن جان
   خداروشکر که تونستین استفاده کنید وراضی هستین .نظر لطف شماست وظیفه ما رسوندن هموطنامون به یک درامد مستمر هست واین روند تاجایی که امکان داشته بباشه ادامه پیدا میکنه
   خوشحالیم که کاراموز های موفقی مثل ششما داریم.
   انشالله همیشه موفق وموید باشید

 15. رضا تقی خان گفت:

  سلام
  بنده امروز ۳۰دلار سود کردم با آموزشهای شما
  خیلی خیلی راضی ام امیدوارم خدا هم از شما راضی باشه
  خیلی ممنون بابت اینکه زحمت کشیدین ومارو با جون ودل پشتیبانی کردین تا بتونیم به سوددهی مستمر برسیم

  خدا خیرتون بده
  استاد رئیسی دستتون رو از دور میبوسم وتا اخر عمر منت دار شما هستم،امیدوارم هرچه از خدا میخایین بهتون بده
  شاید اینجا جای این حرفا نباشه ولی امروز تونستم مزه اولین سودم رو بچشم خیلی لذت بخشه انشالله که شامل حال امه دوستان مشتاق بشه

  دستتون درد نکنه همه چیز فوق العاده

  • admin گفت:

   سلام
   ببسیار عالی واقعا کاارتون خوب بوده .طمع نکنید هیچ وقت وبه سود کم قانع بباشید.قطعا دراینده شما به سوددهی فوق العاده ای دست پیدا میکنید
   رضا جان بیزحمت تمرین های جلسه اخر رو ارسال کنید برای اقای رهنما
   تشکر
   موفق باشی رضای عززیز

 16. رویا طاهری گفت:

  ببا سلام
  من همیشه نگران بودم این وسط ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پولم خورده بشه و زحمتام به باد بره ولی شما قشنگ یاد دادید که چیکار کنم که نگرانیم برطرف بشه ممنون

 17. matinm2 گفت:

  تازه خریدم ودارم کار میکنم تا اینچا که خوب بوده همه چیز

  انشالله به همین صورت پپیش بره تا بتوننم به سوددهی برسم

 18. شکوفه گفت:

  سلام
  اوایل میشه روزی چنددلار سود کرد؟؟؟

  • admin گفت:

   با سلام
   محدودیتی وجود ندارد ولی چندماه اول بدون درامد هستینن وبعد از اون حداقل روزی ۵تا۱۰دلار درامددتون هست
   وماه به ماه افزایش پیدا میکنه

   مثلا ماه دوم روزی ۱۵دلار .ماه سوم روزی ۲۰دلار و…

 19. محمدی نیا گفت:

  سلام.اقا تورو قران میشه نتیجه گرفت با اموزشهای شما؟
  والا به خدا من دیگ خسته شدم از بس توی اینترنت اموزش خریدم ونتیجه نگرفتم ولی هیچکدوم تضمینی بهم ندادن ولی انگار شما تیم قوی دارین خدایی راستشو بگید اگر میتونم موفق بشم تا بخرم الموزشهای شمارو

  • admin گفت:

   سلام وقت به خیر
   بله قطعا میشه نتیجه گرفت جای نگرانی نیست اموزشها شامل تضمین بازگشت وجه میباشن در صورتی که نتیجه نگیرید وجه پرداختی شما پس داده میشه
   با پشتیبانی قوی واموزشهای جامع وواضح ما بعید هست موفق نشید

 20. اقا ولی گفت:

  سلام خدمت تیم بزرگ وزحمت کش درآمد تضمینی.بنده اموزشهای خوبتون رو الان یکماهی هست تهیه کردم وخداروهزارمرتبه شاکرم که تونستم با تیم شما این کار رو شروع کنم
  خیلی خیلی راضی ام قابل وصف نیست باید تجربه کرد
  من امیددارم که خیلی زود به درامد میرسم.با پشتیبانی فوق العاده ای که شما دارید قطعا خیلی زود به درامد خواهم رسید.بچهایی که این نظر من رو میخونن خیالتون راحت کار این تیم واقعا درسته شک به دلتون راه ندین
  مرسی از همه زحمت هاتون

  • admin گفت:

   سلام وارادت خدمت جناب اقاولی
   ما هم خیلی خوشحالیم کاراموزهای خوبی مثل شما داریم.بسیار خوشحالم که رضایت کامل دارید از اموزشها وپشتیبانی ما
   انشالله وبا تلاش خود شما وپشتیبانی تیم ما خیلی زودبه سوددهی مستمر خواهید رسید
   مرسی بابت نظر خوبتون.سلامت وپاینده باشید

 21. محسن تریدر گفت:

  خداروشکر امروز ۳۵دلار سود کردم
  مرسی بابت همه چیز

 22. معین گفت:

  آقا محسن خوش به حالت یعنی روزی میرسه ما هم واقعا به همچنین سود هایی دست پیدا کنیم؟

 23. reza salehi گفت:

  سلام و اردات خدمت تیم بزرگ درامد تضمینی
  بنده این دوره بینهایت خوبتون رو چندماهی هست تهیه کردم از طریق کانال تلگرامتون.الان کم وبیش دارم به سوددهی میرسم همین امروز تونستم ۱۰دلار سود کنم خداروشکر
  پشتیبانی واقعا عالی دارید.
  کیفیت اموزشها فوق العاده

  از همه چیز راضی ام انشالله که خدا هم از شما راضی باشه به خاطر اینکه دست جوان هایی مثل من رو میگیرین وکمکمون میکنین

  • admin گفت:

   درود خدمت شما
   نظر لطف شما هست نسبت به اموزشها وتیم ما.بسیار عالی بسیار عالی
   خداروشکر که تونستیم با اموزشهامون وپشتیبانیمون رضایت شما رو جلب کنیم
   وظیفه ما هم اینه که دست هموطنان عزیزمون رو بگیریم وراه درست رو برای داشتن یک زندگی عالی نشونشون بدیم

 24. محمد گفت:

  عالی وبی نظیر

 25. محمدرضا گیلانی گفت:

  سلام بر اساتید عزیز
  بنده ۵ماه هست زیر نظر شما دارم اموزش میبینم.خداروشکر رضایت کامل دارم
  واز همه بهتر اینکه ۱۵دلار سودداشتم امروز اولین سود در عمرم توسط اینترنت بود
  حالم خیلی خوبه .مرسی بابت همدلی وپشتیبانی خوبتون
  تیم درامد تضمینی درجه یک هست وکاملا قابل اطمینان
  خداحفظتون کنه

  • admin گفت:

   درود بر شما جناب گیلانی عزیز
   خداروشکر که رضایت دارید از اموزشها ونحوه پشتیبانی ما
   ۱۵دلار سود واقعا برای اوایل خوبه.نوش جونتون باشه ایشالله سود های چندصددلاری شمارو ببینیم
   موفق باشید وپایدار

 26. امیر گفت:

  ارادت
  امروز ۸۰دلار سود داشتم خداروشکر .مدرکش رو فرستادم برای استاد رهنما گذاشتن توی کانال
  دوستان میتونن توی کانال مشاهده کنن

 27. admin گفت:

  تیم درامد تضمینی درجه یکه
  حرف نداره تیمتون
  خوشحالم که تازه عضو تیمتون شدم

 28. شکوری گفت:

  با سلام وخسته نباشید بنده الا ۶ماهی هست که این دوره فوق العاده رو تهیه کردم وخداروشکر این ماه نزدیک به ۴۵۰دلار سود داشتم خیلی خوشحالم وامیدوارم که این سود دائمی وپیوسته باشه وهر ماه افزایش پیدا کنه
  مرسی از کمک وپشتیبانی فوق العاده تیم بزرگ درامد تضمینی

  • admin گفت:

   سلام.خداروشکر
   خوشحال هستیم که کاراموز های موفقی مثل شما داریم وبه خودمون افتخار میکنیم

   ایشالله که همیشه سودده باشید وپایدار

 29. بنفشه ترابی گفت:

  با سلام وخسته نباشید خدمت تمام عزیزان دست اندر کار

  بنده ۴ماه پیش دوره صفرتاصد شمارو تهیه کردم .اوایل شک داشتم چون خیلی اموزش دیده بودم ولی بی نتیجه بوده یکی از آپشن اموزش شما تضمین بازگشت وجه بود که منو قانع به خرید اموزشهاتون کرد
  خیلی عالی پشتیبانی میشم وروزی ۳قسمت اموزش رو به موقع دریافت ومشاهده وتمرین کردم.بنده اینماه اولین سود شیرینم رو گرفم از فارکس مبلغ ۹۰دلار با سرمایه ۱۰۰دلار یعنی رشد ۹۰درصدی اکانت

  وانشالله این سود همیشگی وپایدار باشه
  مرسی از زحماتتون خیلی کمک کردین وفوق العاده اید

  • admin گفت:

   درود بسیار عالی
   نوش جان ایشالله شاهد درامد روز افزون شما بزرگوار باشیم

   امیدوارم که بقیه دوستان هم مثل شما بتونن به موفقیت دست پیدا کنن

 30. حامد گفت:

  دوستان من قصد خرید دارم ایا تضمین داره

 31. علی گفت:

  سلام شما فقط فارکس آموزش میدین؟

 32. حامد گفت:

  دوستان اگر کسی قصد خرید داره اقدام کنه بهترین پکیجی که بتونید بااستفاده از اون ترید بزنید هست

 33. ساسان گفت:

  تبریک به تیم خوبتون
  عالی

 34. sadaf raofi گفت:

  سلام وخداقوت خدمت تیم بزرگ درآمد تضمینی

  من حدودا یکماهی هست دوره شمارو خریداری کردم ومخفتخرم که عضو تیم بزرگی مثل شما شدم من زیر نظر ادمین ۳ آقا فرهان هستم
  هم استادمه هم داداشم واقعا تیم شما در ایران نمونه نداره.هم کیفیت اموزشها فوق العاده بالاست وهم کیفیت پشتیبانی
  من توصیه میکنم کسایی که میخان در فارکس به سوددهی برسن چه مبتدی وچه کسایی که تجربه دارن ونتیجه نگرفتن این دوره رو تهیه کنن

  به امید اینکه به زودی به یک تریدر حرفه ای تبدیل بشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *